kim jesteśmy?


Magda Robak

Facylitator Clean Coaching (specjalizacje: coaching zespołowy i indywidualny).

Jestem mieszanką technicznego ducha i psychologicznego wykształcenia. Psychologiem organizacji i pracy. Trenerem. Konsultantem. Facylitatorem.

Relaksuję się przy fantastyce, grafice komputerowej, bieganiu. Uwielbiam sushi (także robić – to wspaniały odpoczynek).

BartEK Tymiński

Drugi polski Trener i Mentor Clean Coaching.

Jestem punktem stycznym między obszarem psychologii, matematyki oraz pedagogiki zgodnych z wykształceniem, doświadczeniem i pasją.

Kocham podróżować i spędzać czas z rodziną – wariując, bawiąc się i ciesząc z wzajemnego zakręcenia. Uwielbiam kuchnię wegetariańską.


Magda Robak

dlaczego?

By otwierać na inne perspektywy, które pomogą Ci świadomie wybrać Twoją prawdziwą drogę. By zmieniać nas samych i świat wokół nas.

Bo wierzę, że każdy może! …tylko nie każdy o tym wie.

Jak?

Łączę twarde narzędzia i nastawienie na konkretne rezultaty z miękkimi metodami pracy oraz uważnością i szacunkiem dla potrzeb i doświadczeń Uczestników.

Pracując na Twojej rzeczywistości uaktywniam Twoje myślenie i emocje. Jestem tym, kim powinnam być w danej sytuacji – żeby nasza wspólna praca była dla Ciebie jak najbardziej prawdziwa a rezultaty praktyczne.

Co?

Prowadzę szkolenia, warsztaty, działania doradcze. Pracuję zespołowo oraz 'jeden na jeden’ na poziomie firmy, zespołu i człowieka.

Pomagam wzmacniać efektywność działań wspomagając usprawnianie systemów, budowanie standardów współpracy (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz rozwój kompetencji interpersonalnych pracowników.

Wspieram menedżerów w trójkącie „Ludzie – Procesy – Wyniki” poprzez poszerzanie wiedzy i umiejętności oraz rozwój samoświadomości i świadomości innych.


Bartek Tymiński

dlaczego?

By dać szansę na pożądaną zmianę i rozwój.

By uspójniać i sprawić, by doświadczenie dawało szansę na refleksję.

Jak?

Sprawiam, że klienci odkrywają swoją drogę do zmiany, odkrywają własny proces i doświadczają procesu na sobie i w swoim życiu.

Pomagam dostrzec wyobrażenie świata po zmianie, świata którego autentycznie chce i pragnie klient – nie substytutu, nie zamiennika.

Co?

Uczę, zarządzam, doradzam, trenuję, prowadzę sesje coachingowe. Jestem dyrektorem społecznej szkoły podstawowej i gimnazjum. Pracuję z młodzieżą i z dorosłymi, grupowo i indywidualnie.

Wspomagam procesy rozwojowe. Jestem pragmatykiem zarówno w szkoleniach, jak i zarządzaniu.